درباره ما

آموزشگاه پرسا

سابقه درخشان آموزشگاه پرسا

آکادمی آموزشی پُرسا در سال 1395 با پشتوانه بیش از 30 سال سابقه آموزشی در استان البرز و تهران در منطقه مهرشهر کرج شروع به کار نموده است، در پُرسا ما با در نظر گرفتن برنامه ای ویژه برای هر پایه و با نظارت همه جانبه توسط همیاران و مشاورین خبره تحصیلی سعی بر رسیدن به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت دانش آموزان داریم.

اهداف بلند مدت و کوتاه مدت دانش آموزان توسط مشاورین ارشد هدف گذاری شده و در جهت نیل به این اهداف تمامی تلاش مجموعه به کار بسته می شود.وجه تمایز پُرسا نسبت به سایر آموزشگاه ها علاوه بر امکانات و فضای آموزشی فوغ العاده و همچنین استفاده از اساتید متخصص، تاکید ویژه بر مشاوره تحصیلی و روانشناسی می باشد.

جلسات برنامه ریزی هفتگی و یا چند روزه توسط مشاورین حرفه ای کنکور و پشتیبانی همه روزه همیاران دانش آموزان باعث گردیده تا دانش آموزان در دروس مدرسه و آزمون های آزمایشی پیشرفت بالقوه ای داشته باشند.

. برنامه ریزی انجام شده دارای زمان مشخصی نمی باشد و این برنامه ریزی مختص هر دانش آموز و کاملا داینامیک می باشد. دیگر امکانی که در مجموعه آموزشی پرسا فراهم آمده است کلاس های نیمه گروهی و خصوصی می باشد که جمعیت هر کلاس بر اساس سطح علمی دانش آموزان و حداکثر 12 نفر تشکیل می شود.

امکانات مجموعه آموزشی پُرسا


طراحی آموشگاه پرسا بسیار متمایز و دارای ویژگی های بسیاری می باشد. در طراحی و نورپردازی آموزشگاه از خبرگان معماری و متخصصین امر کمک گرفته شده است و سعی بر این شده تا فضای مناسب و دلنشین برای دانش آموزان محیا گردد. کلاس های مجموعه آموزشی پُرسا بصورت کاملا مدرن طراحی شده اند تا دانش آموزان در فضایی کالا مناسب به فراگیری دروس بپردازند. همچنین جهت رفاه دانش آموزان یک کافه کوچک جهت رفاه حال دانش آموزان و اساتید تعبیه شده است. علاوه بر فضای لابی و کافه پُرسا برای راحتی دانش آموزان یک فضای بسیار مناسب در آموزشگاه بعنوان حیاط در نظر گرفته شده است

تیم مشاوره قوی

جلسات مشاوره گروهی و انفرادی


دانش آموزان پرسا با توجه به اینکه هریک دارای برنامه ریزی منحصر به فرد و خاص خود هستند ممکن است در هفته یک یا چند برنامه جلسه برنامه ریزی بصورت گروهی یا خصوصی داشته باشند.

همچنین این جلسات با والدین دانش آموزان نیز به صورت ماهانه برگزار می گردد تا اولیا نیز از وضعیت دانش آموز خود با خبر و راهکارهای بهبود مطرح گردد.

همایش‌های انگیزشی

همایش های پرسا


پرسا همه ساله همایش های جمع بندی، روانشناسی و انگیزشی بسیاری در سراسر استان البرز و تهران برگزار می کند و با مدارس و موسسه های آموزشی بسیاری همکاری دارد.

برای اطلاع از همایش ها و کارگاه های تخصصی مجموعه پرسا شبکه های اجتماعی ما را دنبال کرده و پس از تماس و هماهنگی با این آموزشگاه در همایش ها شرکت کنید.

با ما در ارتباط باشيد

 

ایمیل خود را وارد کنید


کارشناسان و مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و یا روی تماس با ما کلیک کنید.